Úprava tvrdej vody

zmäkčovač vody

Ochráňte vašu práčku, bojler, umývačku riadu, kanvicu a predĺžte ich životnosť

Kdekoľvek na západnom slovensku

Chráňte vaše
spotrebiče

znížte spotrebu vody
pri praní a umývaní

Znížte spotrebu
elektrickej energie

Ušetrite
na opravách

Prečo si dať zmäkčiť vodu

vodný kameň ohrozuje vaše spotrebiče
ůspora peňazí hlavný prínos

V súčasnosti patrí k veľmi rozšíreným problémom s vodou aj tvrdosť vody. K usadzovaniu vodného kameňa dochádza v dôsledku nahromadenia vápnika a horčíka. Takto dochádza k vytváraniu usadenín nielen na vodovodných batériách. Vodný kameň spôsobuje zníženie efektívnosti i životnosti domácich spotrebičov.

Ďalším negatívnym prejavom tvrdej vody je i nedokonale vypratá bielizeň. Pýtate sa ako môže ovplyvniť tvrdá voda kvalitu vypranej bielizne? Odpoveď znie – veľmi zásadne! Pri praní bielizne v tvrdej vode ostáva bielizeň nedokonale vypratá a na pocit nie veľmi príjemná. V dôsledku tvrdej vody taktiež dochádza k zvýšeniu nákladov na pracie prostriedky. Rozdiel pri používaní tvrdej vody dokážete spozorovať aj sami na vlastnom tele. Pri sprchovaní v mäkkej vode ostáva pokožka živšia a vláčnejšia.
Moderná doba prináša moderné riešenia. Práve preto Vám dokážeme pomôcť aj v prípade tvrdej vody. Ponúkame Vám moderné a efektívne riešenie v podobe zmäkčovača vody!

Ochráňte vaše spotrebiče znížte spotrebu a ušetrite na opravách

Vaše problémy s tvrdou vodou vyrieši zmäkčovač

Máte aj Vy problém s tvrdou vodou?

Máte aj Vy problém s tvrdou vodou? Neváhajte nás kontaktovať a my vám veľmi ochotne zodpovieme otázky – Akú máte tvrdosť vody? Kam je potrebné zmäkčovač umiestniť? Aký zmäkčovač je najvhodnejší? Aké sú jeho parametre a výhody?

Spoločne nájdeme to najvhodnejšie riešenie, ktoré predstavuje IONIMAX! IONIMAX je ionizačný a polarizačný prístroj, ktorého hlavnou úlohou je znižovať výskyt a pomaly rozpúšťať vodný kameň!

Filter IONMAX:

• predlži životnosť vašich spotrebičov
• zníženie spotreby pracích prostriedkov
• jemnejšia a na dotyk hebkejšia bielizeň
• zvýšenie výkonnosti ohrievacích zariadení (bojler, kanvica)
• hebká a vláčna pokožka, pleť a vlasy
• šetrenie elektrickej energie
• ochrana potrubia a rozvodov, vykurovacieho systému, vodovodných batérií a spotrebičov

Mohlo by vás zaujímať

Čistenie kúrenia

Údržba kúrenia predstavuje neodmysliteľnú súčasť správne fungujúceho kúrenia, k čomu patrí aj samotné čistenie kúrenia.  Sme tu na to, aby sme Vám pomohli

Čistenie rozvodov pitnej vody

Každé potrubie sa časom zanáša. To platí aj pre vodovodné potrubie. Znížený prietok vody nie je jediný problém, v zanesenom potrubí sa množia nebezpečné batérie…

Čistenie odtokov – krtkovanie

Neodteká vám odtok vo vani, v drese, sprchovom kúte, toalete? Vytopilo vás? Vyriešime váš problém s upchatým odpadom vody.

Povedali o nás

Profesionálna práca

Som nesmierne spokojný s profesionálnym prístupom. Prišli na náš starý dom a okamžite vedeli ako riešiť problém. Ani nie za tri hodiny sme mali podlahové kúrenie znova plne funkčné.

Ľuboš – Petržalka

Super firma

Rada by som poďakovala ochotným a milým pánom, ktorý nám v sobotu vyčistili naše kúrenie na starom dome. S manželom sme nad mieru spokojní a budeme vás radi odporúčať.

Zuzana – Pezinok

Skvelá práca

Chcel by som poďakovať spoločnosti Hecle za skvelú čistú a rýchlu prácu. Naše radiátory boli neskutočne zanesené. Na vlastné oči som videl, aké nečistoty vytekali z potrubia von. Kúrenie sa vrátilo znova do normálu a ja som rád, že nám zas všetko funguje. Ďakujem

Adam – Hlohovec

VEDELI STE, ŽE?

Investícia do úpravy tvrdej vody nie je len o zvýšení životnosti vašich domácich spotrebičov, ale aj o zlepšení kvality vašej vody a celkového zdravia, nakoľko tvrdá voda vysušuje vašu pokožku.