Magnetický filter

Na ochranu kúrenia

Aby váš vykurovací systém fungoval roky bez problémov

Kdekoľvek na západnom slovensku

Chráňte vaše
kúrenie

Predĺžte životnosť
kúrenia

Predíďte
upchatiu kúrenia

Ušetrite
na opravách

Ochráňťe Vaše kúrenie

Predĺžte životnosť vykurovacieho systému

Predstavujeme Vám ďalšiu modernú technológiu, ktorá dokáže predĺžiť životnosť Vášho vykurovacieho systému! Ide o magnetické filtre, ktoré sa inštalujú pred tepelné čerpadlá, kotle a iné vodou výhrevné telesá. Voda cirkulujúca v systémoch chladenia a vykurovania mnohokrát obsahuje nečistoty a usadeniny.

Tieto nečistoty v cirkulujúcej vode po systéme, môže spôsobiť rýchlejšie opotrebovanie či poškodenie jednotlivých častí vykurovacieho systému (čerpadlá, regulačné ventily, merače spotreby a pod.)

Táto patentovaná technológia dokáže odstrániť takmer 100% častíc oxidu železnatého, už v procese prvého prietoku vody cez magnetický filter. Ďalšou súčasťou magnetického filtra je i filtračné sitko, ktoré separuje zvyšné nečistoty od filtrovanej vody.

kontaktujte nás Ochráňte vaše kúrenie a zabráňte drahým opravám

Máme riešenie na predĹženie životnosti vášho kúrenia

na akom princípe fungujú magnetické filtre?

AKÉ SÚ VÝHODY MAGNETICKÝCH FILTROV?

• predĺženie životnosti kotla i celého vykurovacieho systému

• účinné oddeľovanie nečistôt (magnetických i nemagnetických)

• rýchla a jednoduchá údržba aj v prevádzkovom režime vykurovacieho systému

• malé rozmery umožňujú vhodnú inštaláciu aj v obmedzenom priestore

• inštalácia znižuje výskyt – poškodenia obehových čerpadiel a meračov spotreby tepla, zanesenia a upchatia jednotlivých častí systému, zanášania výmenníkov tepla, zníženia tepelného výnosu i prenosu tepla či nárastu v spotrebe energie

Mohlo by vás zaujímať

Čistenie kúrenia

Údržba kúrenia predstavuje neodmysliteľnú súčasť správne fungujúceho kúrenia, k čomu patrí aj samotné čistenie kúrenia.  Sme tu na to, aby sme Vám pomohli

Čistenie rozvodov pitnej vody

Každé potrubie sa časom zanáša. To platí aj pre vodovodné potrubie. Znížený prietok vody nie je jediný problém, v zanesenom potrubí sa množia nebezpečné batérie…

Čistenie odtokov – krtkovanie

Neodteká vám odtok vo vani, v drese, sprchovom kúte, toalete? Vytopilo vás? Vyriešime váš problém s upchatým odpadom vody.

Povedali o nás

Profesionálna práca

Som nesmierne spokojný s profesionálnym prístupom. Prišli na náš starý dom a okamžite vedeli ako riešiť problém. Ani nie za tri hodiny sme mali podlahové kúrenie znova plne funkčné.

Ľuboš – Petržalka

Super firma

Rada by som poďakovala ochotným a milým pánom, ktorý nám v sobotu vyčistili naše kúrenie na starom dome. S manželom sme nad mieru spokojní a budeme vás radi odporúčať.

Zuzana – Pezinok

Skvelá práca

Chcel by som poďakovať spoločnosti Hecle za skvelú čistú a rýchlu prácu. Naše radiátory boli neskutočne zanesené. Na vlastné oči som videl, aké nečistoty vytekali z potrubia von. Kúrenie sa vrátilo znova do normálu a ja som rád, že nám zas všetko funguje. Ďakujem

Adam – Hlohovec

VEDELI STE, ŽE?

Magnetické filtre na kúrenie sú jedným z najefektívnejších spôsobov, ako chrániť váš vykurovací systém pred škodlivými usadeninami a nečistotami.