Čistá zdravá voda

z vodovodu vďaka filtru od hecle

Voda základ života – pite nezávadnú vodu

Kdekoľvek na západnom slovensku

Pite nezávadnú
vodu

znížte spotrebu vody
pri praní a umývaní

Znížte spotrebu
elektrickej energie

Ušetrite
na opravách

Zdravá voda vo vašej domácnosti

Neriskujte zdravie vašej rodiny

Vedeli ste, že v dôsledku cirkulácie usadenín a drobných čiastočiek môže dôjsť k upchatiu vodovodného potrubia? V rozvodoch pitnej vody sa môžu nachádzať čiastočky piesku, štrku, hrdze, hliny, vlasov a pod. Na zachytenie týchto nečistôt máme pre vás to najvhodnejšie riešenie! Inštalácia filtra na vodu dokáže zabezpečiť odstránenie mechanických nečistôt. Filter na vodu dokáže zachytiť voľný chlór, pesticídy či organické zlúčeniny.

Správne inštalovaný filter na vodu dokáže aj zlepšiť chuť pitnej vody. Filter na vodu sa inštaluje na centrálny prívod vody bez ohľadu na objekt, kde sa má voda filtrovať. Filtrovanú vodu teda môžete mať u Vás doma, v penzióne alebo všade tam, kde potrebujete mať filtrovanú a upravenú vodu! Tento filter môžete použiť samostatne, alebo v kombinácii so zmäkčovačom vody. Filter na vodu sa v takomto prípade použije ako „predfilter“, teda sa umiestni pred zmäkčovacie zariadenie, čím dosiahnete čistejšiu a kvalitnejšiu úroveň Vašej pitnej vody!

Prečo použiť filter na vodu

čo všetko taký filter odstráni?

Voda sa filtruje vo vnútri filtračnej vložky potrubného filtra, ktorá je zložená z filtračných látok, cez ktoré táto voda tečie. Filtračné látky zachytávajú znečistenia fyzickou zábranou, chemickou absorpciou alebo kombináciou oboch procesov.  Najefektívnejšie filtračné látky sú vyrobené z uhlíka, prípadne kombinácie uhlíka s inými prvkami. Voda prechádza cez filter relatívne malou rýchlosťou, čo zabezpečuje dostatočný kontakt s filtračnou látkou.

Tieto moderné filtračné technológie umožňujú, že filtre vody pomocou chemického procesu absorpcie odstraňujú čoraz viac znečistení. V absorpčnom procese sa spojenie nečistôt s molekulami vody naruší, čo spôsobí, že sa chemicky pripútajú k filtračnej látke. Voda v konečnom dôsledku prechádza cez viacero stupňov filtrácie, čím sa zabezpečí, že každá filtračná látka odstráni daný počet znečistení.

Chcete mať doma zdravú vodu?
Kontaktujte nás

Mohlo by vás zaujímať

Čistenie kúrenia

Údržba kúrenia predstavuje neodmysliteľnú súčasť správne fungujúceho kúrenia, k čomu patrí aj samotné čistenie kúrenia.  Sme tu na to, aby sme Vám pomohli

Čistenie rozvodov pitnej vody

Každé potrubie sa časom zanáša. To platí aj pre vodovodné potrubie. Znížený prietok vody nie je jediný problém, v zanesenom potrubí sa množia nebezpečné batérie…

Čistenie odtokov – krtkovanie

Neodteká vám odtok vo vani, v drese, sprchovom kúte, toalete? Vytopilo vás? Vyriešime váš problém s upchatým odpadom vody.

Povedali o nás

Profesionálna práca

Som nesmierne spokojný s profesionálnym prístupom. Prišli na náš starý dom a okamžite vedeli ako riešiť problém. Ani nie za tri hodiny sme mali podlahové kúrenie znova plne funkčné.

Ľuboš – Petržalka

Super firma

Rada by som poďakovala ochotným a milým pánom, ktorý nám v sobotu vyčistili naše kúrenie na starom dome. S manželom sme nad mieru spokojní a budeme vás radi odporúčať.

Zuzana – Pezinok

Skvelá práca

Chcel by som poďakovať spoločnosti Hecle za skvelú čistú a rýchlu prácu. Naše radiátory boli neskutočne zanesené. Na vlastné oči som videl, aké nečistoty vytekali z potrubia von. Kúrenie sa vrátilo znova do normálu a ja som rád, že nám zas všetko funguje. Ďakujem

Adam – Hlohovec

VEDELI STE, ŽE?

Použitie filtra na vodu môže dramaticky zlepšiť kvalitu vody, ktorú pijeme, odstraňovaním nečistôt, baktérií a iných škodlivých látok. Filtrácia vody tiež zlepšuje jej chuť a znižuje výskyt rôznych zdravotných problémov spojených s pitím znečistenej vody. Takže, investície do dobrého filtra na vodu nie sú len otázkou zlepšenia chuti vašej vody, ale aj zlepšenia vášho zdravia.