Krtkovanie

ČISTENIE ODPADOV A ODTOKOV

Havarijná služba Nonstop 24/7

Prídeme Do 30 minút!

Prídeme do 30 minút
od zavolania

Máme slušné
vystupovanie

Ľudské ceny
a férový prístup

Krtkovanie Bratislava

Prídeme do 30 minút a Vyčistíme akékoľvek upchaté potrubie či odtok

Kedy vám vieme pomôcť?

Upchatý odpad dokáže spôsobiť závažné problémy a komplikácie. Upchatý odpad mnohokrát sprevádza nepríjemný zápach, veľké množstvo vody či splašky, ktoré sa neustále vracajú z odpadu do potrubia. V takýchto závažných prípadoch je dôležité konať čo najrýchlejšie a znížiť možné ujmy a škody na majetku. Najvhodnejším riešením týchto nežiadaných situácií, je čistenie potrubia ,,krtkovanie”

Hecle ponúka najrýchlejšie riešenie na odstránenie upchatých odpadov. Naša firma to zabezpečí účinným a bezpečným spôsobom

Zverte čistenie vášho odtoku, či kanalizácie do rúk profesionálom! Ozvite sa a vyriešime váš problém rýchlo a kedykoľvek!

UPCHATÝ ODPAD, ODTOK ČI KANALIZÁCIA NÁS NEZASTAVIA

HAVARIJNÝ STAV VYRIEŠIME RÝCHLO A ŠETRNE K VAŠEJ KANALIZÁCIÍ

Upchatý odtok v kuchyni či v kúpeľni dokáže spôsobiť nemalé problémy. A práve preto sme tu pre Vás my s ponukou kvalitného čistenia odpadu na profesionálnej úrovni.

Okrem profesionality a využitia špičkovej technológie, vám ponúkame aj garanciu kvality nami poskytovaných služieb.

Nechajte si sprejazdniť váš odpad profesionálnym krtkovaním! Naša služba je šetrná k vášmu odpadovému potrubiu a navyše je aj ekologická bez použitia chémie! Disponujeme prosionálnou technikou na čistenie malých aj veľkých potrubí. Na zistenie problému používame inšpekčnú kameru. V prípade ak máte problem s kanalizáciou dokážeme ju nie len vyčisiť, ale aj vyfrézovať vodným lúčom úpne dočista a to aj v prípadoch ak je upchata od  tukov a mastnôť z kuchynského oleja.

S našou odbornou pomocou sa už nemusíte obávať o nepríjemný zápach, preplnené odpady alebo škody na vašom majetku. Náš skúsený a profesionálny tím je pripravený vám pomôcť  kedykoľvek, keď budete potrebovať na celom Západnom Slovensku . Pristupujeme k problémom s upchatými odpadmi s individuálnym prístupom, aby sme zabezpečili najlepšie možné riešenie pre vašu konkrétnu situáciu.

Pomôžeme vám v týchto prípadoch

Havarijný stav vyriešime rýchlo a šetrne k vašej kanalizácií

Upchatý odtok

Neodteká umývadlo, sprchový kút, vaňa či drez? Hromadí sa v nich voda? Preplach zvonom nepomáha? Pozor neodtekajúci odtok môže navyše vytiecť do vásho interiéru a spôsobiť tak nemalé škody. Prídeme na pomoc a vyriešime problém s upchatým odtokom!

Upchatý odpad

Upchaté WC môže spôsobiť viacero problémov: v kúpeľni sa môže síriť nepríjemný zápach, bude sa hromadiť voda v toalete, ktorá navyše môže pretiecť a vytopiť vašu domácnosť nepríjemými splaškami. My sme tu na to aby sme tento problém promptne vyriešili!

Upchatá kanlizácia

Upchatá kanalizácia býva veľmi závažným problémom. Pri nedostatočnom odtoku kanalizácie alebo pri zanedbaní problému a úplnom upchatí sa voda z kanalizácie vráti späť do interiéru vášho domu a zaplaví ho nepríjemnými splaškami z odpadov.

skúsenosti a Najnovšia technika to je hecle! Havarijná služba

Zverte čistenie potrubia do rúk profesionálom

Pri čistení odtokov, odpadov či kanalizácii používame efektívne, vysokoúčinné a šetrné metódy, ktoré vykonávame za pomoci kvalitných prístrojov. Samotné čistenie je potrebné vykonať okamžite po spozorovaní menších zmien, čím zabránite vzniku havarijného stavu. Čistenie odtokov, odpadov či kanalizácii predstavuje tú najefektívnejšiu prevenciu pred vznikom situácií, ktoré môžu byť nepríjemné a finančne náročné.

Pri čistení potrubia používame vysokokvalitnú technológiu

A koľko to bude stáť?

ak máte rozsiahlejší problém kontaktujte nás a my vám vypracujeme cenovú ponuku

Mechanické čistenie

Aplikuje sa pri upchatom umývadle, WC, vani, dreze, sprchovom kúte

už od 95€ vrátane DPH

Cena zahŕňa:

  • servis (krtkovanie)
  • demontáž a montáž (toaleta, umývadlo, sifón)
  • čistenie v rozsahu do 10m / 1h

Vysokotlakové čistenie / frézovanie

Pri upchatých odtkokoch kanalizácie a tlakovým čistením vodným lúčom

už od 140€ vrátane DPH

Cena zahŕňa:

  • servis (krtkovanie, frézovanie)
  • demontáž a montáž (toaleta, umývadlo, sifón, šachta)
  • čistenie v rozsahu do 10m / 1h

Monitoring potrubia

Na zistenie stavu poškodeného alebo upchatého potrubia

už od 100€ vrátane DPH

Cena zahŕňa:

  • servis (inšpekčná kamera)
  • demontáž a montáž (toaleta, umývadlo, sifón)
  • monitoring v rozsahu do 10m / 1h

Potrebujete vyčistiť odtok, opad či kanalizáciu?

Ozvite sa nám kedykoľvek

Neodteká odtok, odpad či kanalizácia?
Prídeme za vami kdekoľvek na západnom Slovensku

Prídeme do 30 minút a predídeme tým škodám na majetku

Povedali o nás

Peter Kolesík
Peter Kolesík
30. Január, 2024
Subjektívne môžem povedať: nadmieru kvalitná práca ako aj prístup. Riešenie vzniknutých problémov s podlahovým kúrením bez problémov. Technika takisto špičková, páni naozaj vedeli, čo robia. Komunikácia pred/počas realizácie takisto na úrovni a celková práca bola takisto profesionálna, žiadne komplikácie. Neľutujem a odporúčam. Certifikáty sú príjemný bonus a ukážka odbornosti, ktorá dnes u mnohých absentuje. Držím pánom palce a veľa úspešných opráv. Za mňa odporúčam
Dávid Šramko
Dávid Šramko
17. Január, 2024
Profesionálne a skutočne účinné čistenie radiátorov. Po využití služby, okamžité zlepšenie vyhrevnosti radiátorov (staré liatinové radiátory). Ochota v prípade akýchkoľvek otázok aj po vykonaní čistenia. Ak bude potreba, určite službu ešte využijeme.
Martin Valda
Martin Valda
28. November, 2023
Ďakujem veľmi pekne firme Hecle som maximálne spokojný prístup práca a samozrejme výsledok keďže sme kúpili dom kde nebolo čistenie podlahového kúrenia 16rokov tá zmena ako to kúri teraz je na nezaplatenie som rad ze som sa ozval práve tejto firme Ďakujem
Roman Bachraty
Roman Bachraty
19. November, 2023
Firmu som požiadal o spoluprácu na prečistenie vykurovacieho systému a bol som spokojný s rýchlym nástupom a výsledkom práce. Systém aj so zdrojom tepla bol opäť funkčný a čistý. Navyše mi majiteľ firmy nezištne pomohol ešte pri ďalšom systéme. Ďakujem
Veronika Klimentová
Veronika Klimentová
1. September, 2023
Mali sme problémy s kúrením, pán prišiel a ukazal nám kde je problém. Celé kúrenie bolo neskutočne znečistené. Všetko nám vysvetlil a dohodli sme si termín. Expresne sme dostali termin, prišli, spravili čo treba a všetko po sebe upratali. Kúrenie je ako nové. Za mňa spokojnosť
Gustav Turansky
Gustav Turansky
31. August, 2023
S cistenim kurenia sme boli spokojni.
Radoslav Turanský
Radoslav Turanský
29. August, 2023
S prácou spolocnosti Hecle som nesmierne spokojný. Príjemné vystupovanie, férové podmienky. Super servis prečistili celý rozvadzač podlahového kúrenia na komplet generálka. Samostatne pretlakovali a prečistili aj každú vetvu podlahového kúrenia. Naše kúrenie teraz znova funguje ako nové. Veľká spokojnosť odporúčam 👌👌👌
andrej labuda
andrej labuda
28. August, 2023
skvelá pracička cistenia podlahoveho rozvadzača