Krtkovanie

ČISTENIE ODPADOV A ODTOKOV

Havarijná služba Nonstop 24/7

Prídeme Do 30 minút!

Prídeme do 30 minút
od zavolania

Máme slušné
vystupovanie

Ľudské ceny
a férový prístup

Krtkovanie Bratislava

Prídeme do 30 minút a Vyčistíme akékoľvek upchaté potrubie či odtok

Kedy vám vieme pomôcť?

Upchatý odpad dokáže spôsobiť závažné problémy a komplikácie. Upchatý odpad mnohokrát sprevádza nepríjemný zápach, veľké množstvo vody či splašky, ktoré sa neustále vracajú z odpadu do potrubia. V takýchto závažných prípadoch je dôležité konať čo najrýchlejšie a znížiť možné ujmy a škody na majetku. Najvhodnejším riešením týchto nežiadaných situácií, je čistenie potrubia ,,krtkovanie”

Hecle ponúka najrýchlejšie riešenie na odstránenie upchatých odpadov. Naša firma to zabezpečí účinným a bezpečným spôsobom

Zverte čistenie vášho odtoku, či kanalizácie do rúk profesionálom! Ozvite sa a vyriešime váš problém rýchlo a kedykoľvek!

UPCHATÝ ODPAD, ODTOK ČI KANALIZÁCIA NÁS NEZASTAVIA

HAVARIJNÝ STAV VYRIEŠIME RÝCHLO A ŠETRNE K VAŠEJ KANALIZÁCIÍ

Upchatý odtok v kuchyni či v kúpeľni dokáže spôsobiť nemalé problémy. A práve preto sme tu pre Vás my s ponukou kvalitného čistenia odpadu na profesionálnej úrovni.

Okrem profesionality a využitia špičkovej technológie, vám ponúkame aj garanciu kvality nami poskytovaných služieb.

Nechajte si sprejazdniť váš odpad profesionálnym krtkovaním! Naša služba je šetrná k vášmu odpadovému potrubiu a navyše je aj ekologická bez použitia chémie! Disponujeme prosionálnou technikou na čistenie malých aj veľkých potrubí. Na zistenie problému používame inšpekčnú kameru. V prípade ak máte problem s kanalizáciou dokážeme ju nie len vyčisiť, ale aj vyfrézovať vodným lúčom úpne dočista a to aj v prípadoch ak je upchata od  tukov a mastnôť z kuchynského oleja.

S našou odbornou pomocou sa už nemusíte obávať o nepríjemný zápach, preplnené odpady alebo škody na vašom majetku. Náš skúsený a profesionálny tím je pripravený vám pomôcť  kedykoľvek, keď budete potrebovať na celom Západnom Slovensku . Pristupujeme k problémom s upchatými odpadmi s individuálnym prístupom, aby sme zabezpečili najlepšie možné riešenie pre vašu konkrétnu situáciu.

Pomôžeme vám v týchto prípadoch

Havarijný stav vyriešime rýchlo a šetrne k vašej kanalizácií

Upchatý odtok

Neodteká umývadlo, sprchový kút, vaňa či drez? Hromadí sa v nich voda? Preplach zvonom nepomáha? Pozor neodtekajúci odtok môže navyše vytiecť do vásho interiéru a spôsobiť tak nemalé škody. Prídeme na pomoc a vyriešime problém s upchatým odtokom!

Upchatý odpad

Upchaté WC môže spôsobiť viacero problémov: v kúpeľni sa môže síriť nepríjemný zápach, bude sa hromadiť voda v toalete, ktorá navyše môže pretiecť a vytopiť vašu domácnosť nepríjemými splaškami. My sme tu na to aby sme tento problém promptne vyriešili!

Upchatá kanlizácia

Upchatá kanalizácia býva veľmi závažným problémom. Pri nedostatočnom odtoku kanalizácie alebo pri zanedbaní problému a úplnom upchatí sa voda z kanalizácie vráti späť do interiéru vášho domu a zaplaví ho nepríjemnými splaškami z odpadov.

skúsenosti a Najnovšia technika to je hecle! Havarijná služba

Zverte čistenie potrubia do rúk profesionálom

Pri čistení odtokov, odpadov či kanalizácii používame efektívne, vysokoúčinné a šetrné metódy, ktoré vykonávame za pomoci kvalitných prístrojov. Samotné čistenie je potrebné vykonať okamžite po spozorovaní menších zmien, čím zabránite vzniku havarijného stavu. Čistenie odtokov, odpadov či kanalizácii predstavuje tú najefektívnejšiu prevenciu pred vznikom situácií, ktoré môžu byť nepríjemné a finančne náročné.

Pri čistení potrubia používame vysokokvalitnú technológiu

A koľko to bude stáť?

ak máte rozsiahlejší problém kontaktujte nás a my vám vypracujeme cenovú ponuku

Mechanické čistenie

Aplikuje sa pri upchatom umývadle, WC, vani, dreze, sprchovom kúte

už od 95€ vrátane DPH

Cena zahŕňa:

  • servis (krtkovanie)
  • demontáž a montáž (toaleta, umývadlo, sifón)
  • čistenie v rozsahu do 10m / 1h

Vysokotlakové čistenie / frézovanie

Pri upchatých odtkokoch kanalizácie a tlakovým čistením vodným lúčom

už od 140€ vrátane DPH

Cena zahŕňa:

  • servis (krtkovanie, frézovanie)
  • demontáž a montáž (toaleta, umývadlo, sifón, šachta)
  • čistenie v rozsahu do 10m / 1h

Monitoring potrubia

Na zistenie stavu poškodeného alebo upchatého potrubia

už od 100€ vrátane DPH

Cena zahŕňa:

  • servis (inšpekčná kamera)
  • demontáž a montáž (toaleta, umývadlo, sifón)
  • monitoring v rozsahu do 10m / 1h

Potrebujete vyčistiť odtok, opad či kanalizáciu?

Ozvite sa nám kedykoľvek

Neodteká odtok, odpad či kanalizácia?
Prídeme za vami kdekoľvek na západnom Slovensku

Prídeme do 30 minút a predídeme tým škodám na majetku

Povedali o nás

Profesionálna práca

Som nesmierne spokojný s profesionálnym prístupom. Prišli na náš starý dom a okamžite vedeli ako riešiť problém. Ani nie za tri hodiny sme mali podlahové kúrenie znova plne funkčné.

Ľuboš – Petržalka

Super firma

Rada by som poďakovala ochotným a milým pánom, ktorý nám v sobotu vyčistili naše kúrenie na starom dome. S manželom sme nad mieru spokojní a budeme vás radi odporúčať.

Zuzana – Pezinok

Skvelá práca

Chcel by som poďakovať spoločnosti Hecle za skvelú čistú a rýchlu prácu. Naše radiátory boli neskutočne zanesené. Na vlastné oči som videl, aké nečistoty vytekali z potrubia von. Kúrenie sa vrátilo znova do normálu a ja som rád, že nám zas všetko funguje. Ďakujem

Adam – Hlohovec