Čistenie
kúrenia

aby vám doma nebola zima

 

Predĺžime životnosť
kúrenia

Zvýšime efektivitu
kúrenia

Znížime náklady
na teplo

Dlhodobý účinok
čistenia

Prečo je čistenie kúrenia dôležité

Kúria vaše radiátory alebo podlahové kúrenie nedostatočne alebo nerovnomerne? Majú vaše radiátory rôznu teplotu a po odvzdušnení vydávajú zvláštne zvuky? Existuje niekoľko príčin, pričom jednou z nich môže byť práve znečistenie vykurovacieho systému. Problém sa môže prejavovať studenými radiátormi, nefunkčným podlahovým kúrením, zaseknutým obehovým čerpadlom, stratou či kolísaním tlaku v rozvodoch kúrenia, zvýšenými nákladmi na vykurovanie alebo zimou v objekte.

Znečistením kúrenia sa obmedzí jeho funkčnosť alebo nebude fungovať vôbec.

Chráňte vaše kúrenie pravidelným čistením a užívajte si príjemné teplo v celom objekte.

Ako prebieha čistenie vykurovania

Po kontaktovaní našej firmy nám zašlete fotografie vášho kúrenia (typ kotla, rozvody teplej vody, typ radiátorov, rozvod podlahového kúrenia). Na základe vami zaslaných fotografií vykonáme analýzu vášho vykurovacieho systému a pripravíme cenovú ponuku. Následne vás budeme kontaktovať a dohodneme si termín realizácie. V dohodnutý deň realizácie prídeme k vám a kúrenie vyčistíme. Celý proces trvá 2 až 8 hodín, pričom konkrétny čas bude závisieť od rozsahu znečistenia, typu kúrenia, veľkosti objektu a ďalších faktorov. Viac sa dozviete v časti Otázky a odpovede.

Čistenie kúrenia je bezpečné a chráni váš vykurovací systém.

Povedali o nás

Profesionálna práca

Som nesmierne spokojný s profesionálnym prístupom. Prišli na náš starý dom a okamžite vedeli ako riešiť problém. Ani nie za tri hodiny sme mali podlahové kúrenie znova plne funkčné.

Ľuboš – Petržalka

Super firma

Rada by som poďakovala ochotným a milým pánom, ktorý nám v sobotu vyčistili naše kúrenie na starom dome. S manželom sme nad mieru spokojní a budeme vás radi odporúčať.

Zuzana – Pezinok

Skvelá práca

Chcel by som poďakovať spoločnosti Hecle za skvelú čistú a rýchlu prácu. Naše radiátory boli neskutočne zanesené. Na vlastné oči som videl, aké nečistoty vytekali z potrubia von. Kúrenie sa vrátilo znova do normálu a ja som rád, že nám zas všetko funguje. Ďakujem

Adam – Hlohovec

VEDELI STE, ŽE?

Pravidelné čistenie kúrenia pomáha zvyšovať jeho efektivitu a chráni ho pred upchatím či koróziou. Okrem toho, chráni aj váš kotol a tým šetrí náklady na jeho servis.